Cin Pilates

Sizleri CİN PİLATES'in uzman ekibin sunduğu "akıllı egzersizler" programı ile tanışmaya bekliyoruz.

Leslie Breverman 2. Kez Pilates Eğitmen Adaylarını Eğitmek için Cin Pilates te

Leslie Breverman 2007’de Türkiye’de ilk defa Cin Pilates tarafından düzenlenen, STOTT PILATES kursu için Türkiye’ye STOTT PILATES tarafından seçilerek gönderilen tecrübeli bir Instructor Trainer yani Eğitmenler eğitmenidir.

Cin Pilates’in düzenlediği , bu kursa katılmış tüm eğitmen adayları bugün televizyonlarda ve bilindik Pilates Stüdyolarında ve Fitness merkezlerinde ders vermektedirler.

Leslie Breverman, 15 sene America’ da Ulusal dansçı olarak bale yapmış profesyonel bir balerindir. Kariyeri içinde , Cleveland San Jose Ballet için ve Oregon Bale Tiyatrosu ve BODYWOX da da uzun yıllar dans etmiştir.

Genç bir dansçı olarak North Carolina Sanat Okulunda da öğrenciydi. Ve 1988 yılında Mükemmel Vücut kullanımı için ödül almış ünlü bir sanatçıdır. Amerika’da , 1. Derecede sanatçısı unvanı almış , Amerika Ulusal Sanat Birliği tarafından kendisine sponsor olunmuş ve 1988’de İsviçre’de yapılan Lausanne Internasyonel dans yarışmasına ve Amerika’da yapılan 5 sponsorlu dans yarışmasında yarı finalist olmuştur.

STOTT PILATES eğitimlerine sakatlığı yüzünden başlamış ve 1997 senesinde STOTT PILATES Hocalar Hocası hakkı kazanmıştır ki bu hak ona, tüm dünyada eğitmen adaylarını yetiştirip, sertifika verme hakkı vermiştir. 1997’den beri bayan Breverman tüm dünyada ve sahibi olduğu Oregon’daki ünlü Stüdyosunda Pilates eğitmenleri yetiştirmeye ve sertifikalandırmaya devam etmektedir. STOTT PILATES Instructor Trainer’ı olarak verdiği eğitimler bu kuruma bağlı olarak tüm dünyada geçerli olan sertifika ve istihdam şansı sağlamaktadır.


 

Stability Chair Level 1- (Essential- Intermediate)

27 Mayıs 2013’te Intensive Stability Chair (Yoğun Stabilizasyon Pilates İskemlesi Pilates Eğitimi)

09.00- 15.30’a 5 saat veya duruma göre 6 saat


28 Mayıs 2013 Intensive Stability Chair

09.00- 15.30’a 5 saat veya duruma göre 6 saat

 

29 Mayıs 2013 Intensive Stability Chair
09.00- 15.30’a 5 saat veya duruma göre 6 saat

 

ÜCRET: 1200 USD+KDV
Katılılım sayısı12 kişi ile sınırlı olduğundan, katılımcılar başvurdukları andan itibaren, ücretin %50’sini ve 2 Mayıs tarihinde ise kalan bakiyenin %50sini ödeyerek önceden 12 kişiden biri olduklarını belirlemeleri gerekmektedir.
Ayrıca katılımcıların yine önceden Cin Pilates’e Mektup adreslerini bildirmeleri gerekmektedir..
Ücrete STOTT PILATES Stability Chair Kitabı ve DVD’si de dahildir.
Ayrıca, Eğitim için gerekli olan, katılımcıların eğitim süresince yapılması gereken sigortası ve gerekli olan tüm ekipmanlar.
STOTT PILATES ’in katılımcının kendi adresine göndereceği Uluslar arası hocalık yapma hakkı ve katılım belgesi

Workshops

5 Haziran 2013’te, Prenatal Pilates with Stability Ball Flexband- (Haziran 5 ‘de, Denge ve Stabilizasyon Pilates topu ve esneyen bantlar ile Gebelikte Pilates)

10.00-12.00 2 veya– 2.5 saat
Ücret: 350 USD+KDV

 

6 Haziran 2013’te, Prenatal Pilates on the Split Pedal Stability Chair – (Haziran 6’da ,Ayrılan hareketli pedallar ile Stabilizasyon İskemlesi ile Gebelikte Pilates) 14.00- 16.00 2 veya2,5 saat Ücret: 220 USD+KDV

 

* Workshopların ikisinde de katılım belgesi, STOTT PILATES tarafından katılımcılara e-posta ile orjinali gönderilecek ve workshop içeriğini anlatan bilgi ise eğitime başlamadan katılımcılara elden verilecektir.

 

STOTT PILATES’ e bağlı tüm eğitimleri bitirip sertifika imtihanına girip kazanmış tüm Pilates Eğitmenlerinin, bugün tüm dünyada her ülkede tanınmış bir sertifikaya ve iş imkanı ile öğretme hakkına sahip olduğu kesindir.